| anonim_4396 a întrebat:

Un site unde pot vedea si eu seria Pokemon dar dupa faza cu Ash, Brock si Dawn (Adica Diamant si perla)
Vreau sa vad :
-Pokemon Black and White
-Pokemon XY/XYZ
-Pokemon Sun and Moon
Dau funda happy (Si mai reamintiti-mi si mie ce s-a intamplat in Diamant si Perla ca am uitat, cel putin finalul nu-l mai stiu)
Gen de ce s-a destramat echipa, de ce Ash si-a schimbat pokemonii, cum o mai duce Dawn si d-astea (Eu nu inteleg de ce mereu ii schimba) adica Buizel-ul ala era genial.

Răspuns Câştigător
| Chris_Alex_1994 a răspuns:

Http://kissanime.ru/Search/Anime Cauti pokemon si gasesti tot :)

1 răspuns:
| TheSeventhSin a răspuns (pentru Chris_Alex_1994):

Cred ca n-am formulat eu bine, trebuia sa fi spus ca trebuie sa fie in romana.
Dar ai noroc ca stiu engleza si ca, chiar am gasit toate seriile.