| TudorFox a întrebat:

Va fi sezonul 3 din La casa de papel un prequel?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu, nici nu prea ar avea ce prequel sa faca. O sa fie o continuare cu alt jaf.

| TudorFox explică (pentru Sn4k3):

Dar fara berlin

| Sn4k3 a răspuns (pentru TudorFox):

Sigur o sa apara pentru ca l-au aratat si in videoclip. Nu se stie cum totusi, scene de genul ''flashback'', sa fie in mintea profesorului sau chiar sa faca cumva sa fie inca in viata.

| Emmmaaaaa a răspuns:

Din cate am vazut eu da, dar logic mi se pare sa fie alt jaf, si personajele care au murit sa nu apară.

| VeziSeriale a răspuns:

Apare la casa de papel sezonul 4 online subtitrat pe https://veziseriale.org/seriale/la-casa-de-papel-fabrica-de-bani-2017/ la ora 10 dimineata.