| alejinxique a întrebat:

Va uitati la serialul Jumong? Care personaje va plac si care nu?

Răspuns Câştigător
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Jumong, Oyi, Mari, Hantabakelo(ala cu parul cret), fierarul, sosoeno, tatal ei
Cei care nu imi plac suntbig grinaesoh, Yoemielo(fratele lui Daesoh), Yang Yung, prim-ministrul ala care e cu Daesoh, Doki, slujitorul lui Doki etc.
Sunt mai multi
Are 81 de episoade asa ca mai avem la ce sa ne uitam. Da imi pare rau ca a renuntat in lupta pentru fiul mostenitor din cauza lui Haemosu.

8 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Ma uit si imi place la nebunie serialul
pai personaje preferate:Jumong, Soseono, dna Yuwha si Haemosu chiar daca a iesit din serial, Paeya(regele Geumwa), Sayonglaughing, Mari, Oyi, Hyebbo cei trei muschetarii care ii sunt alaturi printului Jumong, Yeomiul ca acum a trecut de partea binelui si a zis ca va sluji pasarea cu trei picioare, Yeontabal...Buyoung...si poate ar mai fi dar atat imi amintesc acum
Si personaje care imi displac:cei doi printi: Daesoh si Youngpo, guvernatorul YangJang, fiica lui Yang Seollan, Regina Wonhu, lordul Budeukul sau cum il cheama, cel care il sprijina pe Daesoh, lordul Bulgae, fratele reginei, Dochi etc

| analoveskorea a răspuns:

Ar mai fi la personaje preferate si fierarul Mopalmo cum am putut sa uit de el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place So Seono, Daesoh, Jumong si de doamna Yuhva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai multimi place de jumong si de sosoeno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit si imi place foarte mult. Personaje care imi plac:
Jumong, Oyi, Mari ciufuliciul Hyeoboo rolling on the floor Sayong (personaju meu preferat) laughing. Yeomieul, Musong, Mopalmo, Buyeong, Yesoya, Regele Geum-wa.
Personaje care nu imi plac: Regina Wonhu, lordul Budeukbul, lordul Bulgae, Dochi, fosila de SongYang, Yang Jung, YangSeollan, Daesoo, Youngpo, sora lui Yeontabal, Mawooryeong etc...

| kindness a răspuns:

Jumong :X Il ador:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumong Oyi Mari Hyebbo Soseono Sayong si mai multi

| Mali_3462 a răspuns:

Mie imi plac toti cei de partea lui Jumong. II urasc pe Daesoh, Yang Jung, Seollan si regina. Totusi preferatii mei sunt 1. Jumong, 2.Soseono,3.Sayong.