| Cavani1999 a întrebat:

Vouă va plac filmele sau desenele? Când eram mic eram înnebunit după anumite desene și filme dar acum cand ma uit la desenul sau filmul acela ma plictisește, nu am răbdare sa ma uit un minut. De ce oare nu mai simt plăcere Când vad filme?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ambele!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nici, îmi plac serialele.

| dullcat a răspuns:

Eu mai revad desene din copilarie cu mult drag.Cand esti stresat consider ca e o metoda buna, chiar daca pur si simplu le lasi sa ruleze in fundal in timp ce faci altceva. Decat sa apelez la bautura sau alte cele pentru a ma destresa, asa cum fac multi adulti in jurul varstei de 30, prefer desenele.E mai ieftin si mai sigur laughing.Iar in rest prefer filme, mai mult decat seriale. Saptamanal urmaresc si mici video-uri documentare despre orice, in engleza.

| AdioTPU a răspuns:

Când eram copila și adolescență îmi plăceau desenele și telenovelele. Acum nu mă mai uit nici la telenovele, nici la filme și nici la desene decât ocazional.

| Natalie4u a răspuns:

Hmm, poate ai crescut si preferintele tale s-au schimbat? Sau poate acum ai mai multe responsabilitati si nu ti-ai gasit timpul necesar sa te bucuri de filme? Oricum suntem în continuă schimbare la fel și preferințele noastre se pot schimba cu timpul.