| Nicolettaaa a întrebat:

Vreau si eu un site de seriale, poate sa fie si cu plata nu conteaza numai sa fie ok si sa aiba subtitrari. Mersi!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Netflix e destul de ok cu plata.

| Jewlie a răspuns:

Netflix.com este un site care a aparut recent in Romania si este foarte apreciat. Subtitrarile sunt bune si sincronizate, ai acces la enorm de multe seriale, documentare, animatii, filme, toate in calitate HD. Episodul urmator porneste singur, daca nu il opresti tu. Poti folosi Netflix si pe Smartphone si smart TV. Retine la ce sezon si episod ai ajuns la fiecare dintre seriale. Eu personal folosesc Netflix si mi se pare ca $7.99 (34.00 lei) pe luna este o suma foarte ok, avand in vedere toate avantajele.
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat.

| Anonima11233224 a răspuns:

Filmeserialeonline.org subtitrarile apar repede..gratuit