| emag a întrebat:

Vreau un film de dragoste, cu adolescenti, care sa ma faca sa plang. Pot spune ca am plans la sweet "november", "now is good" "titanic" si la partea a doua din "tres metros sobre el cielo"- "tengo ganas de ti" cam atat big grin.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| cosmin47 a răspuns:

The Lake House, My Sassy Girl, Eternal Sunshine Of The Spotless Mind.(sunt mai vechi dar bunewinking )

12 răspunsuri:
| WaveBest99 a răspuns:

Iti recomand A Walk To Remember este un film super tare cu un baiat rebel care se indragosteste de cea mai ingenua creatura a liceului iar dragostea lor ii va transfigura pe amandoi filmul este de nota 10 din partea mea, sa te uiti si sa-mi spui ce crezi despre el!

| LuMix a răspuns:

A Walk to Remember

| Anca2999 a răspuns:

Remember me, if only, the notebook, last song

| emag explică (pentru WaveBest99):

L-am vazut, a fost dragut, mi-a placut faptul ca a reusit sa-l transforme pe tip, nu-i mai tin minte numele, dintr-un baiat rau, intr-un sot, care nu a uitat-o si chiar a venit si i-a dat tatalui ei cartea cu citate a mamei ei.

| emag explică (pentru cosmin47):

Ma uit acum la my sassy girl si-ti zic dupa ce cred big grin, the lake house a fost remarcabil, cu diferenta de ani. 2004- 2006hee hee si cutia postala

| emag explică (pentru Anca2999):

Le-am vazut

| cosmin47 a răspuns (pentru emag):

Oricum eu cred ca sunt niste filme foarte bune si cam greu se mai fac in ziua de azi filme care merita sa-ti sacrifici 2 ore din timp

| OnuOnulică a răspuns:

Pai daca vrei sa vezi un film misto iti recomand The Vampires Diares este vorba de 2 fratii care se cerata pe o fata si e super misto credemwinking

| faramatania a răspuns:

Poți să încerci:The Host

| emag explică (pentru cosmin47):

Sunt bune, my sassy girl a fost super, nu a reusit sa ma faca sa plang, dar mi-a placut, si scrisorile- emotionant... happy recunosc, ma asteptam sa fie bolnava si sa moara, sa nu mai apara peste un anhee hee, celalalt film nu l-am vazut inca, dar am de gand sa-l vizionez, mersi pentru raspunsul tau happy

| emag explică (pentru OnuOnulică):

Nu e genul meu, e serialbig grin

| cosmin47 a răspuns (pentru emag):

Npc ma bucur ca ti-am fost cat de cat de ajutor