| ReignForest a întrebat:

Ziceți-mi și mie filme și seriale de pe Netflix care merită văzute.Nu vreau horror, groază, actiune(poate să aibă puțină dar nu cu violență puternică).Ce părere aveți de serialul Elite?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca să nu pierzi vremea cu șușe (citește: filme slabe) intră la categoria "premiate" sau caută filmele premiate cu oscar

| mihai69 a răspuns:

Gură bogată.

| Sn4k3 a răspuns:

Filme:
The Curious Case of Benjamin Button
Catch Me if You Can
The Terminal
The Social Network
Flight
In Time
Now You See Me 1, 2
Due Date
The Dictator
The Lincoln Lawyer
Ted
Horrible Bosses 1, 2
Hangover 1-3
seria American Pie
Limitless
Knives Out
Gods of Egypt
The Italian Job
Into The Wild
Jumper
Cast Away
Rush
Papillon
Edge of Tomorrow

Seriale:
The Queen's Gambit
Suits
Black Sails
The Office
Outlander
Sherlock
Daca iti plac alde Elite, ai multe. Cauta teen tv shows pe google.

| VoidEternal a răspuns:

Peppa Pig.

| Lukasssz a răspuns:

Recomand Rick&Morty.Btw nu am vazut serialul Elite (inca).

| LordCristobal a răspuns:

Chiar îți recomand să vezi Elite! E un serial mai pentru adolescenți dar merită văzut! Te tine in suspans mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate merita vazute, toate au publicul lor, depinde pe cine intrebi gusturile sunt variate.

| mdc98 a răspuns:

Pacatul, este pe departe cel mai interesant, si plin de mister.
Toy boy mi-a placut, Stranger Things.

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Incearca-l daca iti surade aceasta idee. Te uiti la un episod, 2-3 si iti faci o parere despre el. Daca iti va placea, ar fi bine sa continui sa il urmaresti, daca nu, mai bine renunti decat sa iti pierzi vremea.