| timiHash a întrebat:

Ziceti un film de comedie cu negrii - cel mai bun primeste funditoi happy

Răspuns Câştigător
| StillLoveU a răspuns:

How Hight sau Death at a funeral... oricare, amandoua sunt mortale.

9 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Ar fi cel regizat de catre un bun regizor de culoare: Spike Lee. Filmul se cheama "Do the right Thing" si ai viata Brooklynului,la ea acasa.
Sau poti cauta filme in care joaca Chris Tucker, el obisnuieste sa rezume in rolurile lui cam tot ceea ce inseamna "comedie cu negri". Talentat ar fi si Will Smith, dar la el nu se mai simte culoarea pielii.

| marymartvd a răspuns:

Norbit

Acasa la coana mare

Rush hour

Meet Dave

The Haunted Mansion

Daddy Day Care

Showtime

Nutty Professor II: The Klumps

| Castiel a răspuns:

Are we done yet/the little man/sau little man 1 din 2/i am legend si pnm cauta pe cinemagia sau mai bine www.imdb.com actori negrii gen eddie murphy/will smith/etc funda?^^

| Ion a răspuns:

Incearca how high. ii cu 2 negrii la harvard. sau friday, next friday, last friday. cu ice cube friday big grin. dar incearca how high. o sa mori de ras.

| Eyezonfire a răspuns:

Are we done it?
Are we there yet? Cu Ice Cube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Head of State
http://www.cinemagia.ro/filme/head-of-state-un-negru-pentru-casa-alba-5103/
o comedie zic eu dragutza.se rade bine.iar de la o gluma, uite ca acum chiar e un negru la casa alba

| Curci a răspuns:

Meet Roscoee Jenkins sau Norbit astea-s criminale cu negrii

| yonutzjo a răspuns:

Vrei Comedia ah? Comedie sa ai cu Norbit
Ce-l mai tare film pe care l-am vazut vreodata...de nu am ras rolling on the floor

| ovidiu33b a răspuns:

Mr Right e comedie cu negri