| superAndrei a întrebat:

A avut experienta cineva cu hartia printabila tip sticker,abtibild pentru textile? Daca da,imi puteti explica cum ati folosit-o mai exact, ce procedeu ati urmat? si unde se poate gasi in Romania?

1 răspuns:
| Pandicornita a răspuns:

Buna! Deci, pentru a face acest procedeu este nevoie de o masina speciala care preseaza si incalzeste desenul pe bucata de material. Nu cred ca se gaseste la un magazin propriu zis dar gasesti sigur pe net, la comanda.

Funda?