| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 pui de pisica(fetite)cum sa le numesc dati idei dau funtita

Răspuns Câştigător
| PopStarInMyMind a răspuns:

Selena si Thalia
Terry si Berry
Sessia si Ginny
Serafina si Sarra
Dana si Nana
Tara si Lara
Molly si Bolly
Kitty si Fluffy
Mie mi se pare tare dragut sa rimeze numele intre ele:X! Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| BurN a răspuns:

TicutZa & Mimi. Parerea mea daca as avea 2 pisici, dar eu zic sa le dai singura un nume asa cum ti-ar placea tie.

| MirelaC a răspuns:

Fifi si tina\:d/

| Ralu216 a răspuns:

Ruby, Sara, Ambra, Elsa, Cookie, Jessica, Jessy, Daisy, Hera, Cleo,

Summer, Lisa, Liza, Linda, Cara, Cora, Honey, Betty, Iza, Yssa, Isa,

Dolly, Mischa, Aysha, Alma, Jolie, Anita, Bubbles, Tonka, Tasha,

Bella, Berta, Jojo, Barbie, Sidney, Beauty, Cindy, Candy, Cintya,

Bijou, Bonita, Bonnie(Bonny), Crisa, Clea, Tea, Darla, Desiree,

Lucky, Doris, Emma, Maggie, Ester, Meg, Erica, Fiona, Ginger,

Eda, Heidi, Iris, Jenny, Jennifer, Kim(y), Kira, Lady, Donna, Liv,

Lola, Lolita, Lala, Layla, Leila, Lessy, Mara, Isis, Mayra, Maya,

Milly, Nerra, Naty, Nina, Rita, Ronna, Freya, Paloma, Rea, Mandy

Pamela, Pamy, Salma, Sheila, Sherry, Cherry, Shopie(Sofy),

Tara, Tess(a), Tisha, Xena, Xenia, Nicky, Vicky, Bambi, Ines, Kia,

Blondy, Erin, Alida, Bernice, Lulu, Leya, Lea, Cristal, Sahara, July,

Pinky, Becca, Blacky, Lizzy, Lizuca, Ruth, Didy, DeeDee,

Gloria, Tia, Bia, Marta, Pufa, Pufarina, Puffy, Mona, Baby,

Tyna, Ella, Alice(Alis), Tinkerbell, Rina, Tendresse, Byby,

Tandresse, Blanca, Princess, Minny, Pixie, Coca, Tzusca,

Penny, Tiana, Nancy, Angie, Tora, Kitty, Lucy(Lusy),

Fluffy, Zuri, Suri, Micky, Fulga, Zuza, Sheeba, Wella,

Wendy, Sam, Sammy, Perla, Maiko, Brenda, Allegra,

Pusha, Dixie, Goldie, Shani, Chelsea, Arwen, Jelly, Hermie,

Sony(a), Hilda, Coffee, Carissa, Alexis, Kelly, Inna,

Missy, Abby, Simba, Gipsy, Suzy, Ada, Brit, Molly,

Limma, Vanilla, Ximena, Brielle, Amy, Lia, Dulce, Dolce

| JustMeYl3 a răspuns:

Lola!

| Elle a răspuns:

Fifi, Nina, Pati, Lola, Mitzi, Pufoasa, Cora.

| Selena54 a răspuns:

Charlotte :X

si mai ar trebui unu` da chiar nu stiu.