| o0ops_2090 a întrebat:

Am auzit ca exista un hack pentru metin2 numit fish bot. iti face caracterul din metin 2 sa pescuiasca automat fara sa apesi pe >nimic:. Va rog daca aveti asa ceva dati-mi si un site sau id sa imi dati si mie (multumeschappy ) cine imi da si merge primeste >>fundita::big grin

Răspuns Câştigător
| Marcki a răspuns:

Buna da era botul acela dar acum cu updaturile astea noi nu mai merge nici macar p serverele private...

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am dat add roxana... da-mi acceptwinkingtongue daca merge dau fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxy o zis ca nu il mai are sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca esti destept cauta pe google.ro metin2 ro fishing bot nu sa iti dam noi la nas ceva care merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dar iti trebuie mai multe programe :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id meu de mess braghidinmircea am hack

| © E m i ℓ y a răspuns:

Exista.
Dar te sfatuiesc sa nu folosesti pentru ca vei primii ban.

| roxana_1628 a răspuns:

Roxy_rebela65...add...si iti dau eu hackwinking

| Drag0sh a răspuns:

Sall, breau si eu unu bagati-ma in mass vega_dragos92 sau scrieti site-u plz

| eduard_3854 a răspuns:

Am eu hack da il dau pe Iteme sau yang big grin