| anonim_4396 a întrebat:

Am o pereche de zebre australiene( pasari gen perus numai ca sunt de talie mica si foarte galagioasebig grin), as vrea sa ma ajutati in alegera numelui...habar nu am cum sa-i botezez sad plz help mebig grin am incredere in voi big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pucky si Milly
Tweety si Bella
Tedy si Alma big grin

12 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Stiu cum arata. Paco si Lola sau Coco si Roko

| Elly4all a răspuns:

Coca-Coco; Lesly-Lili; Paco-Rozetbig grin..nu mai stiu aste imi plac mietongue

| Leea1234 a răspuns:

Coco-el
lara-ea

| Leea1234 a răspuns:

Willy-el
maya-ea

| sorin a răspuns:

Paco si Roni

| sorin a răspuns:

Sau fifiwinking

| Mwhahahaa a răspuns:

Ce frumos:D Sa ai zebre australiene...
Dupa parerea mea sunt foarte frumoase;)
http://i30.tinypic.com/2ponl0x.jpg

Sincer, mi se par superbe:X

Nume:-?
Hmm...
Paco, Pakita
:)

Sau da` un "search" pe "google" :)

Sper ca te-am ajutat cumva;)

By A'ndOtsza :*:*

Adio`sz;) :-h:-h

| kathessa a răspuns:

Pic si Poc, Tic si Tac, Boc si Base...

| DeeVee a răspuns:

Lulu. ea

Thix. el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stan si Bran, Fred si Barney, Milye Syrus si Hana Montana rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

KiNdErBuEno de fapt asa arata zebrele mele :D:P http://www.zebrute.home.ro/Ingrijire%20generala.htm poza cu cei 2:d ea alba si el gri pictat:d iar codita baiatul o are ca o zebra alb cu negru in dungi:P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mascul CIP si la femela CIPCIP.Ca noi nu avem de unde sa stim cum ii cheama pe limba lor.Aceste nume sunt simple si usor de retinut. Si de cat sa le suparam, ca poate au alte nume, mai bine asa.