| AleAle5 a întrebat:

Am o pisica Angora Turceasca la bunica mea.Merg in fiecare zi la ea si stau cu pisica toata ziua cand nu am engleza. Ma va recunoaste? Stau destul cu ea? Pe internet scrie ca pisica se va atasa doar de o persoana. As vrea sa fiu eu aceea. Cum pot s-o fac?

Răspuns Câştigător
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Am avut si eu aceasta rasa si cat timp o iubesti, ii dai mâncare si tot ce ii trebuie ea se poate obisnui cu mai multe persoane.Este linistita si frumoasa.Te va recunoaste si se va apropia de tine si te va iubi cat timp o sa ii dai tot ce ii trebuie.
Sper ca te-am ajutat!

Noroc cu pisica!

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Pai pe noi ne intrebi? Tu nu iti poti da singur seama daca te recunoaste sau nu?

In general pisicile se ataseaza de cine le da mancare, sau de cine le da foarte multa atentie.