| Dyana_2608 a întrebat:

Am o pisicuta si vreau sa ii gasesc un nume mai original, dar si haios in acelasi timp. Ce idei aveti? nu vreau sa imi dati link spre anumite site-uri ca nu am gasit nici eu nimicsad Ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| ro0xyy a răspuns:

Pai si eu am o pisicuta si o cheama Lisa:X
Dar uite alte nume originale care s-ar putea sa iti placa Bogie, Xena,Sarah,Lulu,Kara,Daisy,Maicy,Loly,Mia,Sofia, Sindi, Elina

Cam atatea idei mi-au trecut prin capthinking

Sper ca ti-am dat niste idei

Fundita?; o3

5 răspunsuri:
| SnowBella a răspuns:

Iata cateva idei: Gracie, sieyla, Lola, Jessica, Samelina, Reea, Alice, Alisea, Flower, Daisy Mae, Emma, Mensa, Bety, Korat...
Sa`ti traiasca!

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna! hmmmmm... Musi

| iulia013 a răspuns:

Pai daca pisica e pufoasa atunci poti sa-i pui Fluffy sau Pufy daca nu atunci cookie sau happy

| Bitzzzz a răspuns:

Adele
Abby
Asia
Alma
Alissa
Alice
Ariel
Amy B
Betty
Bella
Bitzi
Bonnie
C
Cici
Candy
Carrie D
Darling
Daisy
Dora
Doris
E
Emy
Ella
Elma
Exi F
Fluffy
Fifi
Fanny
Flippy
H
Honey
Hanny J
Joke
Jasmin
Jody
K
Kelly
Kim
Kara
Katie
Kari
Kiri
Kiss L
Lady
Loony
Lilly
Linda
Lolita
M
Maddie
Mitzi
Mitzuca
Minnie
Missy
Miss
Mika
Miska
Misia
Masia
Mara
Merry
Mary
Mandy
Mara
Mommy N
Natty
Nanny
Netty
Nona
Nora
Nini
Niki
P
Pisi
Pisuna
Pissy
Pussy
Puss
Pisa
Pony
Pam
Paty S
Sissy
Samy
Suzy
T
Tanja
Tamy
Tassy
Tony Y
Yam-yam
Yummy
Z
Ziggy

| Happy_1550 a răspuns:

Http://www.nume-copii.ro/nume-de-pisici.php Sper sa-ti gasesti unul. Pupici. Fundita?