| Alexia22209 a întrebat:

BUNA,am o hamsterica care nu a avut niciodată partener in cușca dar are o burta foarte mare de parca ar fi graviduță, este posibil sa fie gravida? O am de jumătate de an și nu am șoareci in casa sa zici ca a intrat in cușca și de aia ar fi rămas și a cam și năpărlit puțin in căsuța de joaca cumpărată..HELP

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

S-ar părea că ai o hamsterică obeză. laughing
Ai grijă ce și cât îi dai de mâncare.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am și eu o întrebare: Cum te-ai gândit ca ar putea sa facă pui din moment ce a stat timp de un an și ceva singura în cușcă? 100% i-ai dat cam prea mult de mâncare și de aia are burta puțin mai umflata =)

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu a avut partener e imposibil să fie gravidă, probabil ai îndopat-o cu prea multă mâncare.