| Cairo a întrebat:

Hamsterii au nevoie de partener? Nu neapărat de sex opus. Partener de cușcă..de joaca

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. Am avut si eu 2 la un moment dat. Seara se bateau si chitaiau, pana dimineata cand rasarea soarele. laughing
faceau galagie toata noaptea si ala o batea pe "nevasta-sa" si aia se punea intr-un colt si facea un chitait ciudat, ca si cum plangea :/

2 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Nu. Am avut destui hamsteri de-a lungul timpului, pe fiecare l-am luat sigur si a trait ok asa.

| crud a răspuns:

Daca l-ai luat deja singur, lasa-l asa, altfel il va considera intrus pe cel nou venit. Daca il iei de la bun inceput cu partener/parteneri, este ok.