| IsaBeLLaa a întrebat:

Buna cat costa un Golden Retriever?

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Buna ^^ Am si eu un Golden Retriever happy Acum 5 ani m.a costat 3OO Euro + inca vreo 3 milioane vaccinarile, deparazitarea interna si doctorul. Dar in primele luni i.am dat sa manance numai Royal Canin Maxi-Baby care e foarte scump. Acum probabil costa mai mult. :-s
Oricum, Succes ^^ Sper sa iti iei unul pentru ca sunt niste prieteni adevarati happy.

3 răspunsuri:
| AleD a răspuns:

In general 250-300 euro, dar depinde si de unde il cuperiwinking

| Ralla_7778 a răspuns:

Cam 300 de euro dar costa mult intretinerea lor

| chelie91ptm a răspuns:

In jur de 300 de euro