| Aliiinutzatha a întrebat:

cum iti dau seama cand cineva foloseste hack in >metin?

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

De obicei sta pe loc si mor mobii, cand are hack. Sau se formeaza buguri si il scoate cam mereu.

| ThePark a răspuns:

Pai exista diferite hackuri pentru metin2
wall hack:poate ataca in cerc si sa mearga pe oriunde(ex pe munti sau in apa)
DMG hack(da un DMG foarte mare (ex:14.000 pe lovitura)
Yang hack(iti da o suma (setata de tine) de yang)
Trade hack(Cand pui la negot ceva si el da accepta (tu nu vrei sa dai accept) el poate sa iti dea si pentru tine accept) adica el accept din amandoua parti)
Speed hack (mareste viteza de mers cu mult(de ex in 1 minut sau mai putin inconjoara toata harta )
Acestea sunt principalele hackuri folosite Pt metin2
Insa daca vorbim despre un metin2 privat elese potfolosi cu usurinta
Dar daca vorbimde metin2roele cu greu potfiifolosite deoarece sunt sisteme anti-hackuri
Sper ca te-am ajutat!

| valyvortex a răspuns:

Cand cineva foloseste hack are viteza sporita, dmg maxim, este invulnerabil si loveste cu mare viteza.

| AlexComan28 a răspuns:

Buna! Simplu, daca are hack trade : ii areti ceva pe inventar [dar tu nu dai accept] si ti-l ia obiectu /// daca are x6 dgm : iti ia peste 50k la o magie si peste 10k la un hit [aici nu totdeauna, poate sa fie p un metin PvP si asta sa fie normal, sau esti u pff (sorry)] Sper sa fie de folos raspunsul meu tongue