| Darysan a întrebat:

Bună! S-ar putea sa îmi iau 2 iepuri pitici îmi puteri da niște sfaturi? Nu sunt priceputa cu iepurașii atat de mult ????

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Pai primul sfat e sa sterilizezi femela fiindca daca nu are sanse mari sa faca cancer uterin. In al 2 lea rand daca ii tii in casa poti sa ii inveti sa faca la litiera ca pisica dar sa ai grija ca rod tot ce prind: cablulri, mobila, pantofi, etc. Ai mei au fost liberi in casa si dimineata veneau in dormitor si asteptau sa ma trezesc sa le dau micul dejun.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Puteri paranormale? laughing