| cuticaadrian2 a întrebat:

Buna
Stiti unde in Craiova se vand testoase de uscat,vreau sa cumpar una, si la ce pret?
Sau un loc unde ati vazut in natura in Craiova, pentru a putea lua una
p.s:stiu ca sunt protejate de lege
funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am dat add pe mess, voiam sa-ti pun acolo mai multe poze la broasca testoasa, dar cand dadui click vazui acum ca era o singura poza si nu era aia care trebuie. da stiu ca aia e de apa, o am de mai demult poza aceea; de cand cautasem broaste de apa sa-mi iau una. iti arat pe mess, doar sa dai add. offf tehnologia asta, ma scoate din sarite, regret pentru neplaceri.

10 răspunsuri:
| cuticaadrian2 explică:

Multumesc,nu stiu magazinul din craiovita
Poti pune o poza cu testoasa ta?

| cuticaadrian2 explică:

Pai ....intra pe www.imageshack.com--dai browse----selecteaza poza cu testoasa---apoi dai upload now===copieaza linkul---si posteaza linkul aici

| cuticaadrian2 explică:

Testoasa e de apa...e graptemys pseudografica pseudografica

| cuticaadrian2 explică:

Pai atunci nu ai postat poza corecta.
testoasa ta seamana cu asta?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| cuticaadrian2 explică:

Id meu adita_boy15@yahoo.com
mai vorbim pe mess

| cuticaadrian2 explică:

Apropo,da-mi si mie adresa de la magazinul din craiovita, ce strada?

| cuticaadrian2 explică:

Am fost ieri la 7 petshopuri:2 shrek, 3 royal canin, real, unu din piata big Craiovita si nimic toti spuneau :"Avem de apa care stau si pe uscat"si mi-am rupt si picioarele la cat am mers
Dar a meritat ca in loc sa vi acasa cu o testoasa am venit cu un catel, l-am gasit in spatele Kaufland, m-au mai alergat si 7-8 caini laughing))
Dar mai merg saptamana asta in weekend sa mai caut, dar daca nu gasesc mai am o varianta:Marg saptamana viitoare la Orsova, si mergem si undeva la tara unde sunt testoase de uscat si iau de acolo.

| cuticaadrian2 explică:

Nu am gasit, dar nici nu mai vreau cred ca o sa iau un iepuras pitic.

| cuticaadrian2 explică:

Multmesc,acum mi-a faut catelul mic o boala mortala(parvoviroza) dar l-am salvat la timp, dar trebuie sa-l duc in fiecare zi la veterinar sa-i faca injectiile pentru ca nu mananca si vomita.

| cuticaadrian2 explică:

Catelului i-a trecut dupa 5 zile de mers la veterinar dar insa nu ma pot bucura
M-am hotarat si mi-am luat porcusor de guineea care dupa 2 ore a decedat, m-am jucat cu el si l-am pus in cusca iar dupa 5 minute se zbatea(s-a incecat) l-am luat in mana iar in 1 minut a decedat, practit a facut stop cardiac s-a uitat odata la mine iar in secunda urmatoare si-a dat ochii peste cap si gata, trist.