| siroro a întrebat:

Am o pagina :! https://www.facebook.com/pages/Biblioteca-de-vise/435333 829898202Si nu stiu ce sa mai fac cu ea! Postez mii de poze in fiecar zi! Stau toata ziua pe ea! Aduc likeuri! Dar totusi fanii nu sunt activi, postez povesti, jocuri, statusuri, glume, curiozitati, poze de moda, poze cu animale, statusuri in engleza, tot felul de chestii si lucruri, poze de gen @A va veni cu tine la magazin, tutoriale si pzoe de halooween, poze din videoclipuri si melodii, poze cu staruri si artisti, poze cu unghii si bijuterii si tot nu merge nimic! Nu e bine! Ajutati-ma va rog! Dati like! https://www.facebook.com/pages/Biblioteca-de-vise/435333 829898202
Funda Fundita!

1 răspuns:
| MarianM8777 a răspuns:

Mda..ai 91 de like-uri...stiu o pag care avre vreo 100 si are la o poza vreo 1, 2, 3 like-uri...sa iti dau un ex: Papagali Vorbitori are 563.278 de like-uri la pagina si in medie la o poza are vreo 2000 de like-uri. Deci vezi ce mare e diferenta la numarul de likeuri la pagina si la poza? big grin uite ai un like de la mine la pag happy