| Diodor a întrebat:

Stie cineva cum se face asect truc?!
https://www.youtube.com/watch?v=Xj4SKkyrOBc
Dau funda celui care ma ajuta...am nevoie urgent va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar, la unele trucuri secretul era sa spui exact aceleași cuvinte ca si cel din truc, pentru ca acelea ii transmit subconștientului anumite informații fara sa observi, apoi, când e momentul, i le transmite conștientului.Sau in momentul in care i-a spus sa se gândească la un nume, el știa ca va spune numele celui pe care il iubește.E cam greu de înțeles, dar alta solutie nu îmi vine in minte.
P.S. : poate ca acel om era amicul lui si deja știa ce trebuie sa spuna.PLEASE,funda...