| IulianaMariaB a întrebat:

Vreau sa plec in Grecia cu masina si cu hamsterul meu, dar nu stiu daca am voie... am cautat pe met informatii dar nu am gasit nimic... ma puteti ajuta? Pot sa il iau cu mine? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Il poti duce cu tine exact in acelasi conditii ca pe o pisica sau un caine.
Trebuie sa aiba pasaport veterinar, cu toate analizele si vaccinurile facute la zi.

Aici ti-am gasit niste informatii, pe baza carora te potighida:
http://www.ziare.com/......ne-1413131

2 răspunsuri:
| IulianaMariaB explică (pentru Bula):

Multumesc frumos!

| Svastica a răspuns:

In Spania sunt capaunile