| Eoop23 a întrebat:

Unde pot ADOPTA un caine de rasa din Bucuresti, sa fie pui.

5 răspunsuri:
| わたなべ久美子 a răspuns:

Incearca la Animax. Sper ca te-am ajutat!

| Plolice a răspuns:

La pet-shopurile alea aia fura caine de pe strada le fac un carnet fals si gata, valoreaza nu stiu cati euro

| Dany99 a răspuns:

Dupa parerea me nu prea gasesti unde sa adopti un caine de rasa doar daca nu il mai vrea proprietarul si ti-l da, iar daca adopti un caine nu esti 100% sigur ca e rasa pura

| stefan_9656 a răspuns:

Du-te in Mallul Baneasa din Bucuresti si acolo la cativa pasi de intrare gasesti un magazin de animale unde sunt caini de rasa foarte frumosi. Cu placere.

| Joanna7 a răspuns:

Cel mai bine ai lua un caine pui de la cineva care are.Nu-ti recomand pet shopurile deoarece acolo se pun la vanzare cele mai bolnave animale.Chiar daca in carnetul de sanatate scrie ca are nu stiu cate vaccinuri facute el de fapt are doar unul sau chiar niciunul deci informeaza-te bine ca altfel vei cheltui foarte mult pe minciunile altora. Sper ca te-am ajutat(:. Byee