| devilish a întrebat:

voi daca ar fi sa mergeti/ ati mers la aceste filme, care v-a placut mai mult?: Alice in tara minunilor noua versiune sau percy-jackson-the-olympians- Hotul fulgerului?

6 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Alice in tara minunilor.

| madalinutza a răspuns:

Nu am vazut inca niciunulblushing
Dar m-as duce la Alice in tara minunilor pentru ca e nou.si is curioasa cum ehappy

| hottweet a răspuns:

Am vazut acum doua saptamani Percy Jones and the (etc)...
Si e superb, l-as vredea din nou oricand big grin.

| LawR3n a răspuns:

Prima variantă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe filme interesante si noi www.filmenoigratis.com

| katy_1510 a răspuns:

Am de gand sa merg saptamana viitoare sa vad filmul „Alice in tara minunilor" happy Si despre celalalt film am citit, pare interesant, dar mai mult imi doresc sa vad filmul sus mentionat.