| NyanMei a întrebat:

vreau sa imi cumpar cartile Casa Noptii(House Of Night) de P.C.Cast si Kristin Cast, cei care ati citit-o ...cum vi s-a parut, este interesanta? dau funda xD xD xD

Răspuns Câştigător
| cryingfortheangels a răspuns:

E o serie foarte buna. Eu una n-am, citit-o in intregime dar ce am apucat sa citesc mi-a placut. Are o actiune cat de explicita estenecesar, dar si ambiguua, ca sa-ti lasi mintea sa zboare. Tensiunea e la ea acasa, si o sa te indragostesti iremediabil de personaje. Give it a try!winking Merita!