| 0ctimar a întrebat:

vreau sa stiu care sunt preturile pentru urmatoarele rase de caini:

1. Bulldog Francez
2.Chihuahua
3. Bulldog Englez
4. Pug
5.Beagle
6.Basset Hound

Si as mai dori si un loc in apropiere de jud. Alba de unde as putea achizitiona una din aceste rase. Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DolcE_7446 a răspuns:

In mare parte km astea sunt pretzurile:
1. Bulldog Francez:350 euro.
2.Chihuahua:300 si 1000 de euro
3. Bulldog Englez:500-800 euro
4. Pug:250 euro
5.Beagle:120 - 200 euro
6.Basset Hound:220 euro
Ca si achizitionare, du-te la un cabinet veterinar din judetul tau si intreaba acolo de rasa care ti. o doresti. Ei au anunturi cu vanzari de catzelusi.
Bafta!

3 răspunsuri:
| loredana_6675 a răspuns:

Pai bulldogul francez costa cam 13 milioane, atat am dat eu pe al meu cel englez e putin mai scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu pe forumuri si poate gasesti preturi

| asy25 a răspuns:

Eu nu stiu sigur cat costa fiecare dar uita un cait in care poti cumppara caini ...http://www.caini-de-vanzare.ro/... sper sa te ajute