| Madalyna29 a întrebat:

Vreau si eu sa adopt un pui de ciobanesc german happy, de prin zona Bucuresti sau din Dambovita (zona aceea pe langa Targoviste spre Bucuresti :d) Intrebarea mea e, daca stiti pe cineva care doneaza, sau targuri de animale de unde pot adopta unul?big grin

Răspuns Câştigător
| twilightt a răspuns:

Uite aici un site pe care poti sa adopti orice rasa de caine GRATIS! www.adoptiicaini.ro! Sunt foarte frumosi cainii ciobanesti germani! Succes! fundita?

2 răspunsuri:
| july00 a răspuns:

Nu cred ca este asa ceva big grin

| viotedy a răspuns:

Cauta la adoptii catei, ai sanse sa gasesti la rasa asta.