| CristinaAlexandra879 a întrebat:

Bunăă! Peste câteva zile îmi voi lua o cățelușa alba pechineză, dar habar nu am ce nume sa ii pun... Eu ma gândisem la Alma.
Scrieți va rog câteva nume de cățelușe dar nu românești! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| IngerasulMicut a răspuns:

Maya, Alina, Sam (se citeste Sem), Roxi, Amelia, Angela, Cami, Sindy, Dia, Ema, Evelin, Iasmina, Jeni, Julieta, Jenna, Lori, Lisa, Lina, Lia, Mari, Nina, Rosi, Rosa, Lili, Stela, Sofi, Teo, Tina, Zara, dar si numele Alma e bun. Funda?

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Hera.

| Raven a răspuns:

Dacă tot e albă, Luna.
Sau alte nume legate de culoarea ei, Sugar, Snowy ori Snowball, Cloud, Popcorn, Angel, Cotton, Ivory

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fistic, misha, bella, millie (mili), sasha, ramona laughing nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dixxie