| CRISTINA_5101 a întrebat:

Am o catelusa de cateva zile si inca nu stiu ce nume sa ii pun. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| icegirl96 a răspuns:

A
Azor, Azorica, Ada, Aisa, Anuk, Anaiz, Amis, Aki, Aspin, Alfalfa, Atomic, Azure, Abaris, Abby, Abdon, Adolfo, Adolph, Afro, Aggie, Aida, Aimee, Alba, Alma, Alpha, Althea, Ash, Annette, Astro, Attila, Ays

B
Bubico, Bobita, Bian, Bena, Basai, Bolo, Budu, Budy, Brush, Bobby, Bolon, Bruts, Blacky, Bubbles, Babushka, Baby, Bach, Bailey, Bait, Baja, Baluga, Bangle, Banjo, Barker, Barkley, Barky, Barley, Basha, Beethoven, Bella, Belladonna, Bellboy, Belle, Bellow, Bellyflop, Bibi, Biddy, Biffin, Bigfoot, Blackie, Blanche, Blanket, Blu, Bora, Borax, Boris, Boss, Bruno, Brutus, Byte

C
Candi, Cukita, Corela, Casper, Claus, Coco, Colin, Cacho, Chuby, Calypso, Cassie, Chela, Chelsea, Chelsey, Chessie, Chester, Cleo, Cosmo

D
Duna, Dunley, Dayo, Duty, Dixie, Dibble, Dulce, Dale, Dali, Daphne, Dee Dee, Delilah, Della, Delphi, Delta, Diablo, Doc, Dodo, Dogbane, Dolly, Doogie

E
Ela, Etna, Ely, Emmylou, Eddie, Edge, Edith, Elysia, Embla, Emma, Emmy

F
Fani, Flik, Fabi, Flufli, Fizzle, Freeway, Faberge, Faith, Fancy, Fannie, Fargo, Farkas, Farley, Farlow, Farsi, Fate, Fee Fee, Fifi, Figaro, Figi, Filbert, Filene, Flora, Florence, Flower, Fluffy, Flurry, Flush, Foggy, Foxie, Fuzzy

G
Grivei, Golgo, Gody, Gugu, Glucky, Gatsby, Gimlet, Gary, Geekie, Geewiz, Geezer, Geisha, Gin, Gino, Ginza, Glee, Glenda, Gloria, Glory, Godzilla, Goofy, Goomba, Guff, Guffaw, Gussie

H
Halogen, Houdini, Haber, Habibi, Hari, Havoc, Hera, Hilda, Herb, Hero, Herod, Hilda, Hopper

I
Ina, Iceman, Ian, Ibo, Ida, Idabel, Igor, Ilona, Ilse, Ilya

J
Jewels, Jorgie, Jabba, Jacko, Jacob, Jade, Jaded, Jaffa, Jag, Jaggar, Jaguar, Jailbait, Janie, Jazzy, Jessie, Jiffy, JoJo, Joliet, Jolly, Junior, Juno

K
Kira, Kras, Kit, Kobi, Kashmir, Kosmic, killer, Kain, Kaiser, Kajar, Kale, Kali, Kalid, Kasey, Kasper, Katrina, Kelly, Kiddo, Kiki, Kris

L
Lord, Lala, Luna, Lasha, Lupo, Leaky, Lojack, Lushy, Lab, Lady, Lala, Lalita, Lallan, Lally, Lama, Lamar, Lamas, Lamb, Lambchop, Lars, Lassa, Lassie, Lea, Leaf, Leah, Leeza, Lefty, Libby, Liberace, Libra, Lilith, Lily, Lilyan, Lion, Lisa, Liza, Lizzi, Lizzy, Lola, Luke, Lulu

M
Melea, Mimo, Max, Miko, Mely, Magellan, Marigold, Meenie, Moptop, Munchkin, Macho, Macia, Macintosh, Mack, Mackenzie, Mackerel, Mackintosh, Maestro, Maggie, Mally, Matt, Max, Maxi, Mela, Millie, Milo, Milya, Mina, Mindy, Molly, Muna.

N
Nana, Nuna, Nova, Nela, Nano, Nucy, Nashville, Newman, Nibbles, Nymph, Nabber, Nabokov, Naby, Nacho, Nacia, Nada, Nadena, Nadenka, Nagger, Nagida, Naida, Nairen, Nairobi, Nusi, Nutmeg, Nwa, Nye, Nymph, Nymphette, Nynex, Nyree, Nytol, Nyusha

O
Oby, Oso, Ossy, Oakie, Obi, Oblong, Oboe, Ocean, Oceanus, Ocelot, Octagonal, Octavia, October, Ode, Odie, Oko, Okra, Orzo, Oscar, Ossi, Ozzy

P
Pety, Pipo, Pipen, Pitux, Puchi, Pascky, Parsnip, Puddles, Putter, Pablo, Puca

R
Rex, Rocky, Rocco, Rafi, Rodi, Roy, Rosco, Ragweed, Rickrack, Ruggles

S
Sasa, Sila, Sombra, Sam, Soll, Solny, Seltzer, Sheena, Snuggles, Sudsy, Swizzle, Sabaean

T
Titi, Toli, Tesa, Tedi, Traca, Topita, Truca, Tor, Trabis, Trapos, Trosky, Tasin, Tabitha, Thunder, Toulouse, Trinket

U
Ulysses, Uri, Ursa, Ursella, Ursu

W
Wolfa, Wory, Weezer, Winkle, Winston, Waddy, Winnie, Wish, Woolf, Woolly

Z
Zely, Zulay, Zupo, Zucky, Zorabell
Cam atat. Sper ca te-am ajutat!

14 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Draga printesa eu i-as pune numele de Kitty! E un nume adorabil pe care il va accepta cu placere! Incearca-l, nu mai astepta. In cateva zile iti va raspunde!
Si inca ceva : sa o iubesti mult fiindca are nevoie pentru a se face frumoasa. Uita-te la mine, vezi ce frumos sunt daca m-am bucurat de mic de dragoste?

| Cσσкiє a răspuns:

Bijou, Linda, Bailey, Barker, Belle, Blanche, Jewel.

| TipulVerde a răspuns:

Cora mi se pare un nume frumos happy

| B3Bytza a răspuns:

Daca intri pe site-ul Whiskas...gasesti pe undeva pe acolo nume si tu alegi.caini sau pisici. lol ca tu alegi caini

| Sweet00gum a răspuns:

Mie imi place Tasha happy sa stii ca suna bine...si Donna, cora, Lisa

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Cleo, Fifi, Daisy, Linda, Bella, Ela, Flufy, Gloria, Ina, Tina, Jojo, Luna, Lulu,
Mela, Nana.
Daca ti-a placut vreunul imi da fundita te rog?batting eyelashes

| Asdfasdefta a răspuns:

Catelusa mea se numeste Daisy.happy

| angel13 a răspuns:

Blessy, asa o cheama pe catelusa mea! big grin Sa iti traiasca! happy

| lori15 a răspuns:

Lady happy...Bella
Mi se par foarte frumoase aceste 2 nume tongue

| xAvrilx a răspuns:

Daisy
Lisa
Liza
Ira
Inara
Mia
Tia
Zuz
Shinny( se citeste sini cu, sub s)
Uni
Tiara
Rinnia
Rya
Mira
Mimy
Maytelaughing
Nina
Nolly
Ema
Karia(nu Karinatonguelaughing)
Ten
Raffaellolaughing
Kaila
Karla
Funda?

| alinutssa_7292 a răspuns:

Blacky
Nero Fetita
Buddy Lady
Spyke Sadie
Terry Lucy
Rex Daisy
Buster Ginger
Titi Lessie
Cody Sasha
Duke Sandy
Charlie Kinta
Jack Katie
Harley Annie
Rusty Chelsea
Toby Princess
Murphy Missy
Shelby Sophie
Sparky Bo
Barney Coco
Oscar Tasha

Si de baieti si de fetitse;; )

| floryy a răspuns:

Tina

| justmyluck a răspuns:

Si eu am o catelusa la fel ca tine pe care o cheama kara

| SmileTogheter a răspuns:

Tasha, Fifi...etc