| TurcoaicaTa a întrebat:

Caini de talie mica sau mare ? De ce?

10 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Sa iti zic, eu personal asi alege cainele de tale mare. Imi plac mult cainii fiorosi (gen pittbull sau rottweiler) dar si cei protectori, prietenosi cu tine, agresivi la nevoie (gen ciobanesc german). Dar imi plac si cainii de talie mica (bulldog francez si pechinez)...

| negru30 a răspuns:

Mare -

| Magnifico a răspuns:

Cainii de talie mare.Sunt impunatori, mie imi place Saint-Bernard-ul. Ajunge la 100 de kg.Nu cred ca are cineva tupeu sa intre intr-o curte in care e liber un Saint-Bernard.Si chiar daca are iti garantez ca nu face 10 secunde din acea curte pana la vecini! Cred ca ajunge si mai repede daca ii da catelusul motive!

| robby212 a răspuns:

Pai depinde, daca stai la tara poti sa ti unul de talie mare, dar la bloc, daca ai apartamentul mic este bun unul de talie medie, dar in cazul meu, chiar daca stau la bloc, pot sa tin unul de talie mare...

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Talie mica-sunt dragalasi, talie mare-imi plac miehappy

| Liviucu a răspuns:

Mica pentru fete. Pentru baieti, clar mare. E dominant, e puternic, ne reprezinta. Dar e foarte dragut si pentru fete un dulau. Ea de 15 anisori si el un lup superb inalt pana la abdomenul ei. E bun si pentru protectie dar iti da si multa incredere atunci cand iesi in oras singura.

| ianaa a răspuns:

Mica happy mi se par mai draguti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pentru ce il vrei; prefer pe cei de talie mica; de companie.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mari, imi plac la nebunie caini lupi.

| scooobydooooo a răspuns:

Daca stai la casa de care vrei tu
daca stai la bloc de talie mica deoarece in bloc are spatiu mia putin si cainii de talie mare se simt bine in spatii mari nu in spatii mici