| anonim_4396 a întrebat:

Cand apar episoade noi din naruto?

Răspuns Câştigător
| Denny a răspuns:

Incearca varianta neprescurtata de pe animax(minimax, seara).

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

G

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand apar episoade noi din naruto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apare ep nou in data de 2011 03. 21.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto shippuden episode 200 pot sa il descarc mai repede?

| tanyka a răspuns:

Pai poti la le faci tu singur daca ti-a placut ati de tare...

| laura2009 a răspuns:

Episoadele noi din naruto vor incepe de pe 30 martie

| PlayHD a răspuns:

Ar trebui sa dea pe jetix in romina ca pec Animax nu e in romina

| redrose a răspuns:

Episoadele noi din naruto apar pe jetix sau pe animax?

| redrose a răspuns:

Daca tot vreti sa va uitati la episoadele naruto...va recomand sa le scoateti de pe internet...adica pana apare la noi ajung sa am 50 de ani...eu asa am facut .chiar daca unele sunt pe engleza... exista dictionar daca nu le intelegi... oricum decat sa astepti atata pana apar la tv mai bine ti le scoti...si oricum episoadele se cumpara inainte de a fi date la tv si nu pot spune ca sunt ieftine... oricum poate o sa se dea dar cine stie cand va aparea in romania naruto shippuuden...

| balque a răspuns:

Habar n-am