| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti si mie in ce episoade(numarul) din naruto shipuuden apar faze mai romantice intre hinata si naruto, va roooog! FUNDAA.si cam ce lucruri stiti despre sezonul trei din naruto?

Răspuns Câştigător
| ANAHsneaman a răspuns:

In ep 166 din naruto shippuden hinata ii zice lui naruto ca il iubeste big grin

| fdhgcvnb a răspuns (pentru ANAHsneaman):

Merci de raspuns, oricum am trecut de mult timp de episodul acesta, insa pe vremea cand am pus intrebarea nu il vazusem.Multumesc pentru efort totusi! happy

2 răspunsuri:
| Crivi a răspuns:

Hentai rolling on the floor)