| Bloxx a întrebat:

Cand incerc sa postez o intrebare pe visualart.ro si apas pe SUBMIT NEW THREAD imi da eroare de la Google Chrome. Am incercat de mai multe ori. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mariaWoW a răspuns:

Incearca sa downloadezi alt browser de exemplu : Mozilla, Explorer, Opera.Astea ti le.as recomanda. Chrome nu e chiar idealul.E bun pentru laptopuri pentru ca navigheaza foarte repede.In rest sunt multumita de el. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?

1 răspuns:
| Bloxx explică:

Am incercat si pe Explorer si pe Mozilla si tot nu a mers.