| ALEX_6194 a întrebat:

Care este din Timisoara si ma poate ajuta cu niste plante pentru acvariu? va rog ajutati-ma. ID: bebealy2008. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Nu ai un petshop? Acolo gasesti orice plante de acvariu doresti. Ai filtru pntr apa? Daca nu ai, nu ti recomand plantele, caci mai rau faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea la nebunie sa te aju dar imi pare rau ca eu sunt din cluj

| ALEX_6194 explică:

Bineinteles ca am filtru si tot ce trebuie, eu am un acvariu de 200L, numai ca am putine plante de la un tovaras de al meu si in tm gasesc plante aiurea.