| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune roti pentru skateboard?

76 răspunsuri:
| robertjo a răspuns:

Cu silicon pentru ca aluneca mai bine

| robertjo a răspuns:

Cele cu silicon pentru ca aluneca mai bine

| stefan233333 a răspuns:

Daca va luati rco aveti grija sa nu aibe rotile din pvc deoarece se despica in doua, parerea mea este sa va luati din silicon sau uretan, de uretan nu cred ca ati auzit multi dintre voi dar este foarte rezistent. daca va luati placa luati-va una profesionala.

| stefan233333 a răspuns:

Cele din poliuretan, nu se aud deloc, uretanul se aude putin daca va lauti rco luativa cu roti de poliuretan hb 903 si scrie prescurtat PU.

| gyno98 a răspuns:

Intelegeti oameni buni.alea din silicon sunt pentru viteza si scheme, dar alea din plastic sunt bune de scheme dar aluneca si se opresc in pietricele.

| OverSky a răspuns:

Fiti atenti

| OverSky a răspuns:

Hai Sallut eu ma dau cu skateul de cand sunt foarte mic stiu foarte multi trickuri stiu skateurile cele mai puternice ma rog aproape toate sunt foarte bune adica la fel de bune toate e nu toate dar. ma rog vorbiti despre roti cum sa va spun stiu exsact care sunt cele mai bune roti de skate care sunt cele mai puternice, rapide, tari, pentru trickuri, destul de alunecoase care nu se opresc in pietre sa va spun (((((Caucic)))))cauciucul sa tine-ti de la mine minte cel mai bun cauciuc!

| vitanminaC a răspuns:

Cu cat contin mai mult poliuretan cu atat e mai bine, iar daca vrei sa te dai pe rampe sa ceva de genul ia-ti din cele colorate, exemplu:verde, negru, albastre, etc.

| devilishsk8ing a răspuns:

Ca marci ...hmm Speed Demons iar acum depinde, daca vrei viteza si trick-uri grele recomand cauciucul injectat, dar pentru. plimbare frumos prin parc...siliconulwinking bft

| Sk8Man11 a răspuns:

Pai cele mai bune roti sunt: Spidfire,Baker,Mini Logo,Pig,Enjoi, Darkstar, Element si Girl.

| catak a răspuns:

Cine imi zice skateul asta e bun si pentru viteza si skilurihttp://www.shopmania.ro/......96481.html

| catak a răspuns:

Cine imi zice skateul asta e bun si pentru viteza si skilurihttp://www.shopmania.ro/......96481.html

| JHONYB a răspuns:

Eu cred ca cele din cearabig grin

| alex0134 a răspuns:

Pentru skiluri cele din spuma pentru viteza cele de silicon

| skaterboard8733 a răspuns:

Alea de silicon si de plastic

| Tamas_Fugedy_1998 a răspuns:

Cu silicon de sigur.