| anonim_4396 a întrebat:

Catelul din poza mea e un Yorkshire terrier?

15 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Da e un yorkshire.

| Pufarinee a răspuns:

Da este un Yorkshire terrier aspectul sau este perfect cu rasa

| Mihaela1964 a răspuns:

Da,asa pare.Sa-ti traiasca!

Răspuns utilizator avertizat
| MrAnonymus a răspuns:

Este un yorkshire terrier

| RappMusicc a răspuns:

Da este un Yurkshire Terrier! Sa il stapanesti sanatoasa si sa iti traiasca!

FUNDA?

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Da.E super scump! xD

| Iuliapaula12 a răspuns:

Salut LolaLolish. Catelusul tau e tare dragut. E tare simpati. e atat de frumos. esti tare norocoasa ca ai asa un caine. si eu am un catel asemanator ca si al tau. E adevarat e un Yorkshire terrier. o prietena de-a mea are exact un caine de aceasta rasa. aseamana tare cu al tau. este tare jucaus. happy happy sper sa te ajute raspunsul meu. happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy happywinking happy

| Iuliapaula12 a răspuns:

Fundita?

| Mada96Madutza a răspuns:

Ooo ce dragut e! happy Sa-ti traiasca!

| Silvica76 a răspuns:

E simpatic!

| DegeteRapide a răspuns:

Da, este un Yorkshire Terier din cate vad...
E foarte simpatic are si blana creta asta insemna ca are putin si drintr-un bichon fris, foarte dragut.

| vlad255 a răspuns:

Da si e frumos

| MIhAIKooL a răspuns:

Da