| Melody a întrebat:

Caut carti de Jane Austen in format electronic. Nu am citit decat "Mandrie si prejudecata" si "Emma". M-ar interesa "Ratiune si simtire", "Persuasiune", "Mansfield Park" sau "Manastirea Northanger". Daca stiti vreun link de download sau aveti prin calculator, am putea face schimb(am si eu o groaza de carti)
Multumesc!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu despre carti, dar daca ti-a placut mandrie si prejudecata, uita-te si la fim!
e frumos happy

| Digital112 a răspuns:

Da add la bush.com (te ajut cu mare placere)

| HDenisa a răspuns:

Unde ai gasit Emma? Vreau si eu sa o citesc dar doar pe Scribd am gasit-o si nu stiu dr ce nu pot sa mi-o descarc.