| dudu_4306 a întrebat:

Ce nume sa-i pun catelusei mele?

41 răspunsuri:
| 1234_7271 a răspuns:

Daisy, Dona, Lylu, Nansy...

| halcea a răspuns:

Lola... e un nume frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daisy, nancy, lylu, dona...etc!

| bonny a răspuns:

Am cautat un nume pentru catelusa mea si i-am pus boony si imi place multhappysper sa iti placa si tie

| YepIsSuspended a răspuns:

Puppy(in pronuntie Papi)Si eu am o catelusa rasa bichon si i se potriveste de minune numele! Sa iti traiasca, sa se faca mare si frumoasahappy

| sharky88 a răspuns:

Duda

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Mimi, micky, picky, dolly, dothy...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lil lyly lilica simi dona daila mimi sweety puffoasa(daca e pufoasa) laughing didi daria shimo felipa alejandra abelia bbe. Sa iti traiasca chiar daca ai pus numele poti avea alta. Crede-ma o sa iti fie de folos.

| beiby20 a răspuns:

Daisy,dolly,delly(fundita)?

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://catelusii.cabanova.com
Sunt foarte bune o sa iti placa