| al3xa_4226 a întrebat:

Cine joaca Free Realms si stie unde se gasesc haine mai rare pentru fete?

5 răspunsuri:
| oxannabelle a răspuns:

CA sa ai pantalonii scurti trebuie sa cauti cercurile alea care faci lvl si primesti multe haine... appbig grin ce nume aveti in joc?happy

| oxannabelle a răspuns:

Si eu am cautat mult dupa ei si am gasit...trb doar sa cauti prin toate orasele alea niste cercuri de la care faci lvl...si asa primesti multe haine si printre ele sunt si pantalonii aiahappy

| oxannabelle a răspuns:

Nu dai funda`? rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rferi probabil la pantaloni scurti? Nu stiusad si eu caut

Răspuns utilizator avertizat