| MishuCuc a întrebat:

Cum e sa ai un iepuras?

7 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

E foarte dragalash am avut 5 dar pe rand numai de calitate Angora, albi 100 lei unul, dar eram cumparator de mult la petshop-ul ala asa ca ne-a facut o reducere la eiwinking

| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

E super dulce! E un animal dragut si te atasesi repede de el, eu am avut 3 si nu au fost asa de greu de ingrijit! Dupa catel iepurasii mi se par cei mai draguti! Trebuie sa le dai apa si iarba! Cel mai bine e sa-l iei din piata deoarece acolo sunt mai multe rase! Daca stai la casa ia-ti unul gri sau de culoare inchisa, deoarece daca ei alb o sa se murdareasca repede! fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| Fluffinator a răspuns:

Tu o sa iei la rand toate rozatoarele? Tot tu ai intrebat si de porcusorul de guinea parca. Nu mai simplu iti cumperi tu unul?

Si... vroiam sa intreb si eu..." Cum e sa nu gandesti?"

| Ghost a răspuns:

Misto dar cel mai misto e la gratar

| intelectualul a răspuns:

Cel mai tare animal.

| MeowWow a răspuns:

Super:manca morcov si caca boabe devil