| anonim_4396 a întrebat:

Cum scapi de un animal daca nu mai poti sa ai grija de el? Am o pisica si nu traieste bine aici, dar nu e usor de adoptat, are probleme. Cu cine as putea vorbi sa o dau?

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ar trebui totusi sa încerci sa o dai spre adoptie iar daca nu se da nici cum sa o duci la in adăpost.
Doar ca păcat de ea.De ce ai luat-o daca nu o poti tine?

| Simpatic a răspuns:

Pune anunt pe olx cu poze si o descriere simpatica si poate un binevoitor va vrea pisica!
ai rubrica donatie pe olxwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Am incercat eu cu o pisică acum câțiva ani și nu a vrut-o nimeni. Are deja 6 ani acum și a devenit un membru de familie.As da-o și acum cuiva, nu mă văd capabilă să am grija de ea de una singura dar e prea târziu.

| aumih16 a răspuns:

Un adapost ma tem ca e singura solutie! ca ea sa poata fi luata de altcineva!

| Adrian5575 a răspuns:

O pui pe OLX.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este din pacate, daca ar fi un soi de rasa cred ca ar suna telefonul non stop, ia sa puna cineva spre adoptie si nu spre vanzare o pisica din rasa Abastru de Rusia, multi vor suna atunci si nu ca sa o adopte ci ca sa o vanda caci asa e romanul el din orice vrea un castig.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

sad

| DonEduardo a răspuns:

Spune pe OLX ce probleme are.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Au trecut 4 ani deja, s-a mai schimbat

| alina2k18 a răspuns:

Animalele cu probleme sunt f greu de adoptat pentru ca implica o atentie si grija deosebita + bani.
Contacteaz-o pe doamna Eugenia Comiza pe Facebook si poate iti da o idee.
Cu adaposturile de pisici e si mai greu pentru ca nu prea sunt, I highly doubt ca vreunu dintre voi a donat vreodata 1 leu pentru animalutewinking.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dă un anunț.