| Pravat a întrebat:

Daca iti speli pisica cu sampon normal dauneaza?

Răspuns Câştigător
| IIII a răspuns:

Să fie ceva pentru copii mici, fiindcă de la altceva poate face mătreaţă, şi poate să îi cadă un pic părul. Cel mai bun ar fi şamponul de urzică să ştii(doar din acela ieftin, ca nu ustură) eu cu ăsta îmi spăl căţelul, fiindca şi primul lui şampon de căine era tot cu urzică.
Ai grijă ca dupa ce o speli să o usuci bine, fiindcă poate răci foarte repede.Succes cu băiţa!

4 răspunsuri:
| AstaMicu a răspuns:

Nu se intampla nimic!

| Teiu a răspuns:

Nu e recomandat sa speli pisica cu sampon pentru oameni deoarece ii poate irita pielea. Poti incerca cu sampon pentru bebelusi, daca nu gasesti pentru pisici.

| Violent a răspuns:

Nu cred ca dauneaza.Defapt nu stiu.Incearca!

| T30D0RA a răspuns:

Nu cumva sa iti speli pisica cu sampon pentru oameni! De ce exista la veterinar sampoane pentru pisici?