| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun aliment care sa fie toxic pentru pisica mea?

10 răspunsuri:
| LittleZyzy a răspuns:

Ciocolata chiar poate omori o pisica...bine,nu cantitati micute, de la 100 g incolo

auran
| auran a răspuns:

Mezelurile

| BluePuff_3062 a răspuns:

Ciocolata!

| anonim a răspuns:

Uraniu.laughing

| danut a răspuns:

Mancarurile nerecomandate pentru pisici sunt cele din peste pentru ca produc pietre la rinichi si mor cu cel putin 5 ani mai repede decat in mod normal si cele din care de porc pentru ca este toxica (a se vedea ca la magazinele de alimente pentru animale nu se gasesc produse din porc).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pentru om ii toxic atatea lucruri, pentru pisica...intreaba un veterinar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verde de paris ai incercat? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Soriceii care au mancat grau tratat cu furadan.sant mortali.asa de drgalasi dar atat de periculsi...Dooooaaaammmneeee.

| gabimaris a răspuns:

Dar pisica este daunatoare pentru tine?

| elisheba a răspuns:

Ciocolata!
Vorbesc serios!