| 2479863 a întrebat:

Felinele mari (leii, tigrii, jaguarii etc) torc?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Logica ca torc, toate felinele torc, torsul e un criteriu la o felina. Deci toate animalele care fac parte din categoria feline torc, la fel cum si categoria de canine ( lupii, cainele), latra.

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Din cat stiu eu, leii torc. De celelalte nu stiu.
http://stiati-ca.haios.ro/listeaza_poza.php?s=stiati&id_joke=398

| AtateaConditii a răspuns:

Rage doar.

| drutzix a răspuns:

Leii, tigrii si jaguarii nu se stie sigur (e controversat) dar felinele mai mici torc (rasii si felinele de marimea lor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Numai pisicile.

| Otto2014 a răspuns:

Nu.
Ma uitam pe animal planet si spuneau ca doar pisicile torc.

| WWESuperFan a răspuns:

Toate felinele torc. Dar acum nu te gandi la cum face pisica!
Ele scot suneete diferite!