| Andamibmib a întrebat:

Heey, am nevoie de ceva sugestii in legatura cu alegerea unui caine. Imi puteti spune o rasa de caine care sa fie mic ca si bichonul dar sa nu fie asa brutal cum e el dar la fel de dragut?

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

1.Intrebarea este pusa la categoria gresita
2.Ia-ti un pechinez imperial. Este si scund, si dragut, si foarte, dar foaarte jucaus si mereu iubitor

| AndreeaCatalinaaa a răspuns:

Eu am avut un pechinez. love struck Stii cat ii di dulci? laughing Nu e asa brutal thinking Sau beagle ori yorkshire terrier. De acestia doi nu stiu daca sunt brutali sau nu, dar sunt mici. big grin

| Piwdiepie a răspuns:

Eu iti recomand rasa Beagle. Este mica, draguta, foarte energica si usor de dresat. Nu sunt brutali si sunt foarte cuminti. Sper ca te-am ajutat. Numai bine, pa-pa.