| Rodica_Andreea_1999 a întrebat:

Stiti vreun magazin in Giurgiu de unde pot lua papagali perusi? as dori de asemenea daca stiti un site pe net tot pe aceiasi tema. Fundita love struck

1 răspuns:
| Mal5 a răspuns:

Eu nu sunt din Giurgiu, dar poti cauta prin magazinele petshop sau...cel putin la mine este un magazin pe nume carfur daca si in Giurgiu este poti cauta acolo, iar despre site-uri intra pe google si scrie:,, Papagali perusi de vanzare.,, Sper ca te-am ajutat