| Mary24 a întrebat:

Heioo big grin.Am primit astazi un catel,este ciobanesc mioritic si vreau sa ii pun un nume,este mascul thinking si mna,nu am idei, si nu stiu, am cautat pe site-uri si aproape nimic nu mi-a placut.

13 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Toro

| Helăăăăăuu a răspuns:

Teddy suna dragut, cel putin, mie imi place. Cum ti se pare? happy

| maya00sel8cookie a răspuns:

Rex,bruno,spike sau blakie

| lea72 a răspuns:

Am avut un Saint Bernard si i/am pus numele de alint Moflea. Se potrivea de minune.

| grasuN a răspuns:

Gold asa il chema pe pittbull ' u meu. Dumnezeu sa-l ierte

| Caracteromule a răspuns:

Cateva idei, numele le-am folosit si eu la animalele mele:

Moti
Alinush
Shony
David
Maxy
Moxy
Tzu-Tzu
Mitzi
Tzipi
Boby
Look
Cookey

Cam astea

| ILoveCupcakes a răspuns:

Poti sa ii spui Ralph sau Tazzie.

Răspuns utilizator avertizat
| CataliNNN9539 a răspuns:

Boris

| EuDia a răspuns:

Si cainele meu e ciobanesc mioritic.Il cheama Ares(nume de zeu). Cauta si tu nume de zei, precum:Ares, Atos etc. Uite si alte nume: Azor, Rex, Elvis

| deliciousgirl a răspuns:

Felix
Blacky
Koko
Happy
Rocky
Axel
Kola
Sky
Kokoa
Keno
Kimo
Choco
Andre
Biju
Blacke
Blue
Cips
Rusty
Pheonix
Iris
Rex
Zeus
Rocco
Bruno
Fire

Cam atat.

| NinjaMan123123123 a răspuns:

Iti sugerez rex

| beni14d a răspuns:

Puneti si voi niste nume da catelusi... Mioriticul e rasa mare deci i se potriveste un nume mai dominant...Cum ar fi:Abdul, Ural, Nero.