| Honami a întrebat:

Hey! Sunt din jud. Bihor, nu departe de Oradea si habar nu am unde pot gasi gecko leopard de vanzare. Mi-e frica sa comand de pe net, nu cumva sa pateasca ceva. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Era ceva anunt, daca nu mă înșel, la ceva magazin pet-shop in stație la Parcul 1 Decembrie si acum ceva timp spuneau că au nu știu cat reducere la toate reptilele. Numai dacă eventual contactezi un pet-shop normal, poate pot ei să îți "comande" ceva (gen sa vina cu următoarea tura a lor de animale).

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu daca mai este! Iguana pet shop Oradea:
0770 159 988 Si eu sunt din Salonta!

| Honami explică (pentru WhiteLife):

Mersi mult happy

| Honami explică (pentru Salontanul):

Mersi happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Honami):

Sa fii sanatos!