| Anndrreiiutta a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca exista in Iasi vreun centru de animale care se dau spre adoptie sau chiar si o piata de aimale de unde imi pot lua si eu un catelus. Merci anticipat. Dau FUNDA.

1 răspuns:
| Maria2012Jade a răspuns:

Real sau in Mall cauti catelusi in magazinul:pet center. Pet cu ''p'' mic.Sigur va trebui sa gasesti acolo ceva. Acolo sunt caini, papagali, hamsteri, porcusori guineea, tarantule, veverite si chiar serpi. Eu de fiecare data cand vizitez Mall-ul sau Real-ul nu ezit sa vizitez magazinul deoarece catelusii sunt atat de draguti! Si cand se uita la tine parca iti zic : Cumpara-ma, te rog! Nu siu ce rasa cauti tu, dar acolo vad cel mai des bichoni. Dar incearca, niciodata nu stii ce ti-a pregatit soarta!
Sper ca te-am ajutat! Iti doresc mult succes si tie, dar si cainelui care poate il vei cumpara.